مسعود محمدی مقدم

مدیر عامل

همیشه رسیدن به آرزوهای دیرین مسرت بخش و افتخار آفرین است. خداوند را سپاسگذارم که پس از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های بسیار با جمعی از متخصصین و کارشناسان به جشن و شادی نشستیم. بسیار خرسندم که دوستانی همچون شما را در کنار خود می بینم . ضمن آروزی سالی خوش،امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشید.مسعود محمدی مقدم اسفند 1397

محمد البهشتی

مدیر دپارتمان ساخت و اجرای بونکر

اهداف

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

چشم انداز

مجموعه شرکت نگرش پایدار توسعه در نظر دارد در افق بلند مدت (10)ساله در میان 50شرکت برتر صنعت ساختمان به رقابت بپردازد.

لایسنس ها و مدارک

ماموریت

برانیم که سرمایه گذاری و مدیریت و اجرای پروژه های ساختمانی خدمات فنی و مهندسی در صنعت ساختمان کشور شایسته ترین و اثر بخش ترین خدمات را به مشتریان خود ارایه نماییم و با هدف تضمین منافع سهامداران و تامین سود مورد انتظار آنان اقدام به ارزیابی فنی و اقتصادی فرصت های سرمایه گذاری در بخش ساختمان نماییم.